Barrio (8.x-4.1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: None
mr: काहीच नाही

en: Container
mr: प्रभाग

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Updated
mr: सुधारित

en: Layout
mr: मांडणी

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Normal
mr: साधारण

en: Colors
mr: रंग

en: Forum
mr: चर्चा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
