Barrio (8.x-4.11) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Up
gu: ઉપર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
