Barrio (8.x-4.14) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: None
hr: Nema

en: Container
hr: Kontejner

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Region
hr: Regija

en: Menu
hr: Izbornik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Normal
hr: Normalno

en: Up
hr: Gore

en: Medium
hr: Srednji

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
