Barrio (8.x-4.16) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: None
ka: არცერთი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Posts
ka: პოსტები

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: New
ka: ახალი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
