Barrio (8.x-4.17) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: None
bo: མེད།

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Left
bo: གཡོན

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Blue Lagoon (default)
bo: Lagoon སྔོན་པོ༼སྔར་ཡོད༽

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Sidebar borders
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་མཐའ་སྒྲོམ

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
