Barrio (8.x-4.18) - en to km translation catalogue (37 entries)

en: Home
km: ដើម

en: None
km: គ្មាន

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: n/a
km: គ្មាន

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Forum
km: វេទិកា

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Blue Lagoon (default)
km: Blue Lagoon (លំនាំ​ដើម)

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
