Barrio Bootstrap 5 Theme (8.x-4.20) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Container
be: Кантэйнер

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: Components
be: Кампаненты

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Normal
be: Нармальны

en: Medium
be: Сярэдні

en: Forum
be: Форум

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Standard
be: Стандарт

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Form
be: Форма

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Blue Lagoon (default)
be: Блакітная Лагуна (па змоўчанні)

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Dark
be: Цёмная
