Barrio (8.x-4.22) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Default
os: Æнæивд
