Barrio (8.x-4.24) - en to fi translation catalogue (90 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: None
fi: Ei mitään

en: Container
fi: Säiliö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Region
fi: Alue

en: Menu
fi: Valikko

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Icons
fi: Ikonit

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Total
fi: Yhteensä

en: Components
fi: Komponentit

en: n/a
fi: ei mitään

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Custom
fi: Oma

en: Normal
fi: Normaali

en: Up
fi: Ylös

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Address
fi: Osoite

en: Forum
fi: Foorumi

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Messages
fi: Viestit

en: Switch
fi: Vaihda

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Order Summary
fi: Tilauksen yhteenveto

en: Standard
fi: Standardi

en: New
fi: Uusi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: medium
fi: keskikokoinen

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Form
fi: Kaavake

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Billing information
fi: Laskutustiedot

en: Fonts
fi: Fontit

en: Billing Information
fi: Laskutustiedot

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Blue Lagoon (default)
fi: Blue Lagoon (oletus)

en: Shipping Information
fi: Toimitustiedot

en: Customer Information
fi: Asiakkaan tiedot

en: Payment instructions
fi: Maksuohjeet

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Your shopping cart is empty.
fi: Ostoskorisi on tyhjä.

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Dark
fi: Tumma

en: Create your account
fi: Luo käyttäjätunnuksesi

en: Shipping information
fi: Toimitustiedot

en: System messages
fi: Järjestelmän viestit

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa

en: Header background bottom
fi: Ylätunnisteen taustan alaosa

en: Thank you for your order!
fi: Kiitos tilauksestasi!

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Order Confirmation
fi: Tilausvahvistus

en: Order #@number details:
fi: Tilauksen #@number tiedot:

en: Order activity
fi: Tilauksen tapahtumat

en: Set a password to save your details for next time.
fi: Valitse salasana tallentaaksesi tietosi seuraavaa kertaa varten.
