Barrio (8.x-4.26) - en to et translation catalogue (74 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: None
et: Puudub

en: Container
et: Konteiner

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Icons
et: Ikoonid

en: Layout
et: Paigutus

en: Total
et: Kokku

en: Components
et: Komponendid

en: n/a
et: puudub

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Up
et: Üles

en: Medium
et: Keskmine

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Address
et: Aadress

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Messages
et: Sõnumid

en: Switch
et: Vaheta

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Order Summary
et: Tellimuse kokkuvõte

en: Standard
et: Standardne

en: Gray
et: Hall

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Form
et: Vorm

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Shipping information
et: Kauba saaja andmed

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: Header background bottom
et: Päise tausta alaosa

en: Site header
et: Lehe päis

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
