Barrio Bootstrap 5 Theme (8.x-4.27) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: None
lv: Nav

en: Container
lv: Konteiners

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Region
lv: Reģions

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Icons
lv: Ikonas

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Total
lv: Kopā

en: Components
lv: Komponentes

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Normal
lv: Normāls

en: Up
lv: Augoša

en: Medium
lv: Vidējs

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Address
lv: Adrese

en: Colors
lv: Krāsas

en: Forum
lv: Forums

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Standard
lv: Standarta

en: Gray
lv: Pelēks

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Form
lv: Forma

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus

en: Your shopping cart is empty.
lv: Pirkumu grozs ir tukšs.

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti
