Barrio Bootstrap 5 Theme (8.x-4.28) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Region
am: ክልል

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Custom
am: ብጁ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
