Barrio (8.x-4.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: None
af: Geen

en: Container
af: Houer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Normal
af: Normaal

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
