Barrio (8.x-4.4) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Home
eu: Azala

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Icons
eu: Ikonoak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Normal
eu: Arrunta

en: Up
eu: Gora

en: Medium
eu: Ertaina

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: medium
eu: tartekoa

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
