Barrio (8.x-4.7) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: None
ug: يوق

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
