Barrio (8.x-4.8) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: None
th: ไม่มี

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Menu
th: เมนู

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Up
th: ขึ้น

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ
