Barrio (8.x-4.9) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Home
ca: Inici

en: None
ca: Cap

en: Container
ca: Contenidor

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Icons
ca: Icones

en: Layout
ca: Disposició

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Up
ca: Amunt

en: Medium
ca: Mitjana

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: New
ca: Nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Pagination
ca: Paginació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Dark
ca: Fosc

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: By @author @time ago
ca: Per @author fa @time

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
