Bootstrap Business (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Submitted by
it: Inviato da

en: on
it: il

en: Main background
it: Sfondo principale

en: Show &mdash; @configuration.label
it: Mostra &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
it: Nascondi &mdash; @configuration.label
