Bootstrap Business (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: on
fa: در

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی
