Bootstrap Business (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية
