Bootstrap Business (8.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Submitted by
tr: Gönderen

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Main background
tr: Ana arkaplan

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Show &mdash; @configuration.label
tr: @configuration.label &mdash; görüntülensin

en: Hide &mdash; @configuration.label
tr: @configuration.label &mdash; etiketini gizle
