Bootstrap Business (8.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: on
lt: -

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų
