Bootstrap Carousel Image Formatter (8.x-3.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
