Bootstrap Carousel Image Formatter (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Interval
lt: Intervalas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
