Bootstrap Classes (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Display
ar: العرض

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Custom
ar: مخصص

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Other
ar: آخر

en: Align
ar: المحاذاة

en: Position
ar: الوضع

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: Grid
ar: شبكة

en: Sizes
ar: احجام

en: About
ar: حول
