Bootstrap Cloud (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Red
lt: Raudona

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
