Bootstrap Cloud (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Log out
hy: Ելք

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
