Bootstrap Cloud (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Add
ar: إضافة

en: Manage
ar: تسيير

en: Refresh
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Configure
ar: ضبط

en: Create
ar: أنشئ

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Medium
ar: متوسط

en: Start
ar: البداية

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Install
ar: تثبيت

en: Tools
ar: الأدوات

en: Log out
ar: خروج

en: Attach
ar: أرفق

en: Review
ar: المراجعة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Copy
ar: نسخ

en: Blue
ar: أزرق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
