Bootstrap Cloud (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Create
lt: Kurti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Start
lt: Pradžia

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Red
lt: Raudona

en: Attach
lt: Prisegti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Dark
lt: Tamsiai
