Bootstrap Cloud (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Medium
az: Orta

en: Tools
az: Alətlər

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
