Bootstrap DateTime Picker (4.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (72 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Container
uk: Контейнер

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Time
uk: Час

en: Display
uk: Показ

en: Icons
uk: Іконки

en: Date format
uk: Формат дати

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Calendar
uk: Календар

en: here
uk: тут

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Arabic
uk: Арабська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Months
uk: Місяці

en: or
uk: або

en: Installed
uk: Встановлено

en: Auto
uk: Авто

en: Years
uk: Роки

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Turkish
uk: Турецька

en: About
uk: Про модуль

en: Clock
uk: Годинник

en: Light
uk: Світла

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: Dark
uk: Темний

en: Show close button
uk: Показати кнопку "Закрити"

en: Dutch; Flemish
uk: голландська; фламандська

en: Spanish; Castilian
uk: іспанська; кастільська

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Use CDN
uk: Використовувати CDN

en: The placeholder will be shown in the element until the user starts entering a value.
uk: Заповнювач відображатиметься в елементі, доки користувач не почне вводити значення.

en: Date/time elements
uk: Елементи дати/часу

en: Specifies the minimum date.
uk: Вказує мінімальну дату.

en: Specifies the maximum date.
uk: Визначає максимальну дату.

en: Datetime element is designed to have sane defaults so any or all can be omitted.
uk: Елемент Дати/часу розроблено таким чином, щоб мати розумні значення за замовчуванням, тому будь-який або всі елементи можна опустити.

en: Both the date and time components are configurable so they can be output as HTML5 datetime elements or not, as desired.
uk: Обидва компоненти дати та часу можна налаштувати, щоб їх можна було виводити як елементи HTML5 datetime чи ні, за бажанням.

en: Date element
uk: Елемент дати

en: HTML datetime - Use the HTML5 datetime element type.
uk: Дата/час HTML – використовуйте тип елемента дата/час HTML5.

en: HTML datetime input (localized) - Use the HTML5 datetime-local element type.
uk: Введення дати/часу HTML (локалізоване) – використовуйте тип елемента HTML5 datetime-local.

en: HTML date input - Use the HTML5 date element type.
uk: Введення дати HTML – використовуйте тип елемента дати HTML5.

en: Text input - No HTML5 element, use a normal text field.
uk: Введення тексту - немає елемента HTML5, використовуйте звичайне текстове поле.

en: None - Do not display a date element
uk: Немає – не відображати елемент дати

en: %name must be a valid date.
uk: %name має бути дійсною датою.

en: %name must be on or after %min.
uk: %name має бути %min або пізніше.

en: %name must be on or before %max.
uk: %name має бути %max або раніше.

en: Accepts any date in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати GNU</a>. Такі рядки, як сьогодні, +2 місяці та 9 грудня 2004 року, є дійсними.

en: HTML5 datetime elements do not gracefully degrade in older browsers and will be displayed as a plain text field without a date or time picker.
uk: Елементи дати й часу HTML5 не змінюються коректно в старіших браузерах і відображатимуться як звичайне текстове поле без засобу вибору дати чи часу.

en: HTML date - @format (@date)
uk: Дата HTML - @format (@date)

en: Short date - @format (@date)
uk: Коротка дата - @format (@date)

en: Custom…
uk: Власний…

en: Custom date format…
uk: Власний формат дати…

en: You should consider using a dedicated Time element, instead of this Date/time element, which will prepend the current date to the submitted time.
uk: Вам слід розглянути можливість використання спеціального елемента Time замість цього елемента Date/time, який додаватиме поточну дату до надісланого часу.

en: Date minimum
uk: Мінімальна дата

en: Date maximum
uk: Максимальна дата

en: %name must be a %days.
uk: %name має бути %days.

en: Date placeholder
uk: Заповнювач дати
