Bootstrap Italia (8.x-0.22) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Avatar
te: అవతారం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
