Bootstrap Layouts (8.x-4.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Layout
az: Şablon

en: Medium
az: Orta

en: Hidden
az: Gizli

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Columns
az: Sütunlar

en: Row
az: Sıra
