Bootstrap Layouts (8.x-5.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Visible
ar: مرئي

en: Layout
ar: التنسيق

en: Medium
ar: متوسط

en: Text color
ar: لون النص

en: Hidden
ar: مخفي

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Columns
ar: أعمدة
