Bootstrap lite - Backport of Backdrop bootstrap based theme (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Help
te: సహాయం

en: Normal
te: సాధారణ

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
