Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha10) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Types
az: Tiplər

en: Category
az: Kateqoriya

en: Icon
az: İconka

en: Teaser
az: Tizer

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Topics
az: Mövzular

en: Topic
az: Mövzu

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
