Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha10) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Article
sr: Чланак

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Date
sr: Датум

en: Component
sr: Компонента

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
