Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Types
lt: Tipai

en: Category
lt: Kategorija

en: Icon
lt: Piktograma

en: Section
lt: Sekcija

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Terms
lt: Terminai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
