Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha11) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
