Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Article
hu: Cikk

en: Articles
hu: Cikkek

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Categories
hu: Kategóriák

en: view
hu: megtekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Types
hu: Típusok

en: Category
hu: Kategória

en: Program
hu: Műsor

en: Programs
hu: Műsorok

en: Icon
hu: Ikon

en: Section
hu: Szakasz

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Event
hu: Esemény

en: Component
hu: Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Topic
hu: Témakör

en: Website
hu: Webhely

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Authors
hu: Szerzők

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Page Type
hu: Oldaltípus

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
