Bootstrap PointNet (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Components
lt: Komponentai

en: Normal
lt: Normalus

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė
