bootstrap simple carousel (2.1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
