bootstrap simple carousel (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Active
az: Aktiv

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
