Views Bootstrap table (1.0.8) - en to ar translation catalogue (50 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Export
ar: تصدير

en: Views
ar: الرؤى

en: Total
ar: المجموع

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Locale
ar: المحليات

en: Height
ar: الارتفاع

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Arabic
ar: عربية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Extension
ar: امتداد

en: Croatian
ar: كرواتية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hebrew
ar: عبرية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: About
ar: حول

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Afrikaans
ar: أفريكانية

en: Estonian
ar: إستونية

en: Basque
ar: باسكية

en: Persian
ar: فارسية

en: Georgian
ar: جورجية

en: Malay
ar: مالاية

en: Portuguese, Portugal
ar: برتغالية، البرتغال

en: Portuguese, Brazil
ar: برتغالية، البرازيل

en: Thai
ar: تايلندية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Urdu
ar: أردية

en: Uzbek
ar: أوزبكية

en: Vietnamese
ar: فيتنامية
