Bootstrap UI (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Version
ne: संस्करण

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Themes
ne: आवरणहरू
