Bootstrap UI (1.0.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Version
lt: Versija

en: None
lt: Joks

en: Files
lt: Failai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Negate
lt: Paneigti

en: Themes
lt: Temos

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Library
lt: Biblioteka

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: RTL support
lt: RTL palaikymas

en: Installed themes
lt: Įdiegtos temos
