Bootstrap UI (1.0.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Version
az: Versiya

en: None
az: Yoxdur

en: Files
az: Fayllar

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Negate
az: İnkar et

en: Themes
az: Mövzular

en: About
az: Haqqında

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
