Bootstrap UI (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Version
id: Versi

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Negate
id: Meniadakan

en: Installed
id: Terinstal

en: Themes
id: Tema

en: Not restricted
id: Tidak aman

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: Installed themes
id: Tema-tema terpasang
