Box (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
