Brainstorm profile (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (129 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Article
sr: Чланак

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Rows
sr: Редови

en: Cache
sr: Кеш

en: Order
sr: Редослед

en: Recent comments
sr: Последњи коментари

en: Pattern
sr: Образац

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Member for
sr: Члан сте

en: Languages
sr: Језици

en: Lists
sr: Листе

en: Glossary
sr: Речник

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Block description
sr: Опис блока

en: Administrator
sr: Администратор

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: IP address
sr: IP адреса

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Bundle
sr: Пакет

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Who's new
sr: Нови корисници

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Field formatter
sr: Форматер поља

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: Dependencies
sr: Зависности

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Branding
sr: Брендирање

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Site branding
sr: Лого

en: Context assignments
sr: Контекстуални задаци

en: Format type machine name
sr: Машинско име врсте формата

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Recent comments.
sr: Последњи коментари.

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај

en: All content, by letter.
sr: Сав садржај, по азбуци.

en: Who's online block
sr: Блок "Ко је онлајн?"

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: A list of new users
sr: Листа нових корисника

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.
